باز هم دیر شد!

چشم‌ها را می‌بندی، همه‌ی عمری را که پشت سر گذاشتی مثل یک فیلم سینمایی جلوی چشم‌هایت ظاهر می‌شود. انگار که همین دیروز بود که با دو‌چرخه‌ات در حیاط خانه که پر از درخت‌های انار بود بازی می‌کردی، همین دیروز بود که مشغول به کار و فعالیت اجتماعی شدی، همین دیروز بود که وارد دانشگاه شدی، و حالا انقدر بزرگ شده‌ای که خودت تشکیل خانواده داده‌ای، و اما امروز دقیقاً همین امروز 30 ساله شدی، امروز روز تولد منه!

شاید دیر شده باشد، مطمئن نیستم! همین‌قدر می‌دانم که دیر کردم خیلی حرف‌ها در دلم ماند که نگفتم، (حتی نتوانستم تبریک عید را هم به موقع بگویم!) حرف‌هایی که هر روز در ذهنم مرور شدند اما هرچه کردم نتوانستم بنویسم، اصلاً دست و دلم به نوشتن نرفت هربار چند خطی نوشتم و بعد رها کردم تا روزی، اما آن روز نیامد. همه‌ی این‌ کم‌کاری‌ها و حرف به دل ماندن‌ها از بعد انتخابات شروع شد، یعنی همه‌اش تقصیر این انتخاباتِ ننگینِ لعنتی شد، یک‌سری مسائل شخصی هم مزید بر علت! اما هرچه بود و هرچه شد با همه‌ی بدی‌ها و زخم‌هایی که بر دلمان گذاشت، گذشت. اما سال 1388 برایم سال عجیبی بود، سال ناامیدی‌ها و افسردگی‌ها، و در چند ماه پایانی سال، سال امید و آرزوها. گاهی در زندگی مسائلی اتفاق می‌افتد که اصلاً فکرش را هم نمی‌کنیم اما با این حال پذیرایش می‌شویم. من هیچ‌گاه به سرنوشت اعتقاد نداشتم. به نظرم سرنوشت هرکس تنها در دست خود بود، اما 1388 باعث شد کمی تغییر عقیده بدهم! بگذریم...

اما امروز آمدم به همه‌ی (با تأخیر و شرمندگی) دوستانم بگویم اگر مرا در دنیای مجازی و دنیای واقعی تنها نگذاشتید، اما بی‌مهری دیدید شرمنده، من تمام پیام‌های پرمهرتان را خواندم، اما باور کنید آمدنم به دنیای مجازی از خرداد 1388 تا همین اکنون تنها محدود به خواندن اخبار شد و گاهی با بی‌حوصلگی نوشتن چند سطری در این صفحه و دیگر هیچ! امیدوارم به زودی همه‌ی کوتاهی‌ای که در حق شما و این آدما کردم جبران کنم.

از دوست عزیزممحسن برای زحمتی که برایم کشید تشکر می‌کنم. تولدت مبارک

سال نو مبارک

/ 37 نظر / 41 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سهند

سلام کم کار شدین ؟ دلم تنگ شده واسه نوشته هاتون

Amin K

خب قرار نیست آپ شه اینجا؟

ایمان روشنگر

سلام خوبی؟ از جملات بقل وبلاگت خوشم اومد به وبلاگم بیا حتما شاد باشی

سحر

سلام. به امید روزی که خرد ما به جای تعصب ما تصمیم گیرنده باشد. به امید ایرانی سبز

آمِد

¸¸ . . . ¸,.,¸. . ... . . . . . . . . . . . . . . . . . . ¸,’ ¸,. . ¸ `-,”~-~’,¸,.¹-~-._¸,. سلام . . . . ) . ‘”¨ . .):. .`-,;:.`,’;;‘¸,.¹¯¸¸,.- . . .,-’ , , , , ,-‘;:.. . .`-¸;:.`,’--~’`,¯-.,¸_, . . (. ,•¸,-~’¨|;;;::.. .. . “-,;:/,`,-~-~¬¯. . . . . . .¸,..,¸ . . . . .¸,.-~--.¸_ . . . ¨`” . . . .|;;;:::.. . .. . ¯¯`*¬~---~~¬¬”``~-,;:;;`”~--~”:;;::,-“’’``¯¨` . . . . . . . . . \;;;::… . … , با بهترین آرزوها برایت... .... ¨`-,;;:;;::;;::;:;:`¬~-.¸ '``````````````/;;;:;::… ,, ..:;, :… ,, .. :;,:;,. . ., ¸ . . . .`,;;:;:::;:;:;;-~”`¨ , . . . . . . . .|;;::;:... .:; .:;;¸ . . ,, ..:;,, .. :. . ..:’ .. . . |;;::;;:;:;;”-~¬~-.,¸.-~’ . . . . . . . . . \;;::.. . `` .:;;;, . . . ,, ..:;, :… ,, .. :. . . . ,’`”~-,;;:;:;;.¸.,~--“`¨ . . . . . .¸.-~¬”`,-‘;:. . ..:;;::... .. .. . .. ..

سهند

امروز سالگرد 25 خرداده سبز می مانیم [گل]

-

تمام دختران وبلاگ نویس خراب هستند (نم نم)

sam

[قهقهه]سسسسسلام وبلاگ ززززززززززززززززیبایی داششششششششششتی خخخخخخخخخخخخخیلی قشنگ بود